Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Roman Mendez z Meksyku

  Casa Latina Pub
  Poznań, ul. Wrocławska/21

  20:00 Piątek, 2 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Gitarzysta, pochodzący z Meksyku – z malowniczego miasteczka Xico w stanie Veracruz. Zaczął grać na gitarze w wieku 14 lat i w czasie swej dotychczasowej kariery występował na scenie z grupami tworzącymi wiele różnych gatunków muzycznych: son jarocho, blues, rock, reggae, flamenco, salsa i jazz. Zagrał na wielu ważnych festiwalach muzycznych w Meksyku, Kostaryce, USA, a z Europy: w Polsce, Niemczech, Estonii, Słowenii Holandii i Austrii.
  Jako basista Punto Latino, w 2014 roku został półfinalistą polskiej edycji „Mam Talent”. Zdobył także wyróżnienie jako gitarzysta podczas XII Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych.
  Obecnie jest gitarzystą i basistą występującym w stałym składzie zespołów: Emersound, Punto Latino, Danza del Fuego i SabroSon; okazjonalnie współpracuje także z innymi.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.