Wybierz region

Wybierz miasto

  Kopanie Leżącego Prezentuje

  BaRock Club
  Poznań, ul. Wielka/9, +48 50 228 77 55

  19:00 Środa, 22 lutego

  Trzeci wieczór w BaRock Club zapowiada się równie pysznie i zajebiście co poprzednie dwa! Mamy energię, mamy świetne miejsce, jesteśmy my – jakże wspaniali prowadzący! Oczywiście komicy też są ważni, oczywiście że tak! W tym miesiącu przybędą dwa turbosztosy:

  Support wykona Piotr Splin - Maruda, improwizator oraz stand-uper reprezentujący ekipę Stand-up Trójmiasto. W życiu - entuzjasta umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. W stand-upie - wielbiciel struktur, czarnej komedii oraz Louisa C.K. Narzeka, że jego humor jest tak bardzo zepsuty jak on sam. J

  Gwiazdą wieczoru natomiast, jest Bartosz Zalewski z ekipy Stand-up Polska. Bartka umysł chadza własnymi ścieżkami. Co tworzy pewne problemy, biorąc pod uwagę, że nogi chodzą swoimi, a te dwa sukinsynu lubią się szwendać po mieście i zmuszać resztę ciała do przepijania całego zasiłku. Człowiek abstrakcyjny, do którego pasuje określenie full time comedian, ponieważ Bartosz jest taki sam na scenie, jak poza nią. Czasami niepokojący, ale zawsze spotkania z nim kończą się bólem brzucha i łzami w oczach. Głównie dlatego, że zawsze nosi przy sobie nóż i ma złe nawyki z osiedla.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.