Wybierz region

Wybierz miasto

  Kreacje - wariacje - papierowa biżuteria

  Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna
  Suchy Las, ul. Szkolna/16, +48 61 250 04 00

  15:00 - 17:00 Wtorek, 8 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Prowadzi Zuzanna Olszewska, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Jej zajęcia to połączenie kreatywnego działania z wyobraźnią i świadomy wybór takich aktywności, aby najlepiej pracować nad rozwojem dostosowanym do grupy wiekowej.
  Na zajęciach będziemy działać z wieloma tworzywami, budować, niszczyć, dotykać i kreować je tak, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał dziecięcej wyobraźni. Poszukamy materiałów plastycznych, tam gdzie nie wszyscy się ich spodziewają a w czasie spędzonym na tworzeniu, równocześnie zadbamy o rozwój małego człowieka. Manipulacje wieloma fakturami pozytywnie wpływają na rozwój sensoryczny, swobodna forma zajęć przystosowana jest do dzieci w tym wieku i będzie dla nich świetną rozrywką.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.