Wybierz region

Wybierz miasto

  Legenda o świętym Patryku

  tup

  Teatr U Przyjaciół
  Poznań, ul. Mielżyńskiego/27/29, 618516795

  18:00 - 19:00 Sobota, 16 marca

  • Wstęp wolny

  Słuchajcie! Słuchajcie! Oto przed Waszymi oczami rozegra się prawdziwa historia żywota św. Patryka. Męża prawego, który czynami swymi i bogobojnym życiem uratował ludność ziemi irlandzkiej od mąk piekielnych. Słuchajcie, jak objaśnia tajemnicę Trójcy Przenajświętszej. Słuchajcie, jak gromi straszliwe potwory morskie, jak opiera się wężowej mowie Szatana. Słuchajcie i patrzcie, oto się zaczyna...

  Teatr „U Przyjaciół” wraz z Fundacją Kultury Irlandzkiej zapraszają raz do roku na spektakl inspirowany średniowieczną legendą o patronie Irlandii, świętym Patryku. To radosne i porywające do skocznego tańca i zabawy przedstawienie utrzymane jest w konwencji teatru cieni. Wesoła trupa Teatru „U Przyjaciół” zabiera widzów w krainę zieloną, gdzie święty Patryk, mąż prawy, nawraca pogan i gromi stwory piekielne, by szerzyć wiarę chrześcijańską.

  Spektakl zarówno dla dzieci i dorosłych!

  W dniu 16 marca WSTĘP BEZPŁATNY (wejściówki do odbioru w Kawiarni "U Przyjaciół" od 1 marca - liczba miejsc ograniczona)

  Obsada:
  Alicja Kalemba
  Mateusz Paszkiewicz
  Monika Chuda
  Sylwia Pietrowiak
  Pamela Kokot
  Tomasz Zajcher

  Scenariusz: Marta Zapędowska
  Reżyseria: Tomasz Zajcher
  Scenografia: Sylwia Pietrowiak; Tomasz Zajcher
  realizacja światła-dźwięku: Łukasz Garbacz
  Muzyka: Basia Karlik
  produkcja: Teatr „U Przyjaciół”

  Więcej na: http://www.uprzyjaciol.pl/teatr

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Te postacie kochają wszystkie dzieciaki! Ile z nich znasz?