Wybierz region

Wybierz miasto

  LOFF Mesydż aka Ultrawalentynki

  Marek Drwęski

  Klątwa
  Poznań, ul. Nowowiejskiego/10/1A, 691 67 9 8 49

  21:00 Od 16.02.2019 do 17.02.2019

  • Wstęp wolny

  No elo!

  Radośnie zapraszamy na wydarzenie w czasie którego zaprezentowana muzyka będzie równie zła jak baner który tę imprezę reklamuje.

  Wśród dźwięków kojarzonych zazwyczaj z obciachem - który wszyscy znacie, ale boicie się do tego przyznać będziecie mogli spojrzeć głęboko w oczy swojego Sebastiana/swojej Karyny i po raz kolejny, bonusowo, bo dwa dni po zasadniczym terminie, lub po raz pierwszy (dla zapominalskich) podarować jemu/jej serduszko, bombonierkę, poduszeczkę z wyznaniem, kajdanki z futerkiem, dildo, biczyk czy na co Wam tam ochota przyjdzie.
  Wszystko to w gorących rytmach muzyki prawdziwej miłości: latino/italodisco, 80`s, 90`s, wszelkich odmian pop, disco chłosty, bad taste, music freaks, których zagranie podsunie nam nasza zboczona wyobraźnia.

  Ubierzcie się ładnie, pożyczcie od brata najacze, dres i łańcuch na klatę, od siorki coś z cekinami i bikeje. Wywalcie z telefonów ostatnie Kings of Leon, zapodajcie na to miejsce Despacito i wbijajcie.

  O stałe niszczenie waszych gustów muzycznych zadba trio zmęczonych życiem żiżejów:
  - Ryszard aka Hottest Cake aus Winogrady
  - Grim Demon aka Satanic Lover from Abyss
  - Piniu aka Badboy w dodatku Blue


  Wjazd FREE.
  Start: 21:00
  Be there or die trying!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sierżant Bóbr i Kot Prewencjusz. Czy rozpoznasz, skąd pochodzą te maskotki policyjne? QUIZ