Wybierz region

Wybierz miasto

  Łomża Zero Esport Tour

  Łomża Zero Esport Tour

  Helios
  Poznań, ul. Pleszewska/61, +48 61 622 72 95

  10:00 Od 24.06.2019 do 26.06.2019

  • Brak informacji o cenie

  ESPORTOWA PRZYGODA ROKU

  Już 24-26 czerwca w kinie Helios w Poznaniu wydarzenie dla wszystkich fanow sportow elekteonicznych, gamingu oraz doskonałej zabawy. Jeśli kochasz wielkie emocje, esport to Twoja pasja lub po prostu chcesz przeżyć coś nowego – bądź z nami.
  Wydarzenie otwierające cykl Łomża Zero Esport Tour wypełnione będzie atrakcjami dla wszystkich odwiedzających.

  Na graczy i kibicow esportowych czekają emocjonujące rozgrywki turniejowe w Counter Strike: Global Offensive, gdzie amatorskie teamy powalczą o wspaniałe nagrody. Scena zbudowana pod wielkim ekranem, zgromadzona na sali publika i fantastyczna, kinowa atmosfera gwarantują moc wrażeń.

  W programie imprezy znajdują się także specjalnie zaprojektowane strefy:

  - Strefa Influencerska, na ktorej spotkacie gwiazdy polskiego esportu, występujących na co dzień w barwach AGO Esports, znanych YouTube'row oraz niesamowite Cosplayerki.

  - Strefa Free to Play wyposażona w najlepszy sprzęt gamingowy, na ktorym rozegracie towarzyskie mecze w tytuły takie jak CS:GO, Fortnite, World War 3.

  - Strefa Symulatorow Rajdowych, dzięki ktorej życie nabierze tempa.

  - Strefa FIFA, dzięki ktorej przeniesiecie się na moment na największe światowe stadiony i przy owacjach kibicow, strzelicie decydującego gola.

  - Strefa Chillu pozwalająca na maksymalne orzeźwienie i relaks. To tutaj naładujecie baterie (dosłownie!) przed kolejnymi godzinami imprezy.

  Wszyscy, ktorzy szukają wielkich emocji i rozrywki na najwyższym poziomie, znajdą je w Helios w Poznaniu (CH POSNANIA) 24-26 czerwca!

  Dołącz do naszego wydarzenia:

  http://bit.ly/lzet-poznan

  Po więcej zapraszamy:

  www.lomzazeroesport.pl
  www.facebook.com/lomzazeroesport

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Strach się bać! Czy jesteś za pan brat z polskimi demonami? QUIZ