Wybierz region

Wybierz miasto

  Marcin Tymiński for SALE

  Galeria YES
  Poznań, ul. Ignacego Paderewskiego/7, +48 61 851 58 48

  19:00 - 21:30 Czwartek, 3 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  MARCIN TYMIŃSKI
  FOR SALE
  wernisaż
  3 sierpnia 2017, godz. 19:00
  wystawa potrwa do 9 września 2017
  FOR SALE – to wystawa XX-lecia pracy twórczej MARCINA TYMIŃSKIEGO – polskiego artysty-złotnika, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, prezesa Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych, współzałożyciela i członka Grupy Sześć.
  "Na tej wystawie Marcin odsłania czy tylko przypomina swoje zauroczenie kwestią fizyczną, czasami zgoła filozoficzną, transparentności i nieprzejrzystości w ogóle. A szerzej – natury i roli światła w relacji z różnymi materiałami, światła, bez którego nie byłoby formy, a świat jawiłby się płasko i nudnie, decydującego o wyrazie i jakości artystycznej każdego przedmiotu. "
  Zbigniew Kraska
  "Piękno prac odnajdziemy na kolejnej wystawie indywidualnej Marcina Tymińskiego FOR SALE. Ten etap otworzy zapewne nowe dla nas zaskoczenia artystyczne. Siła oddziaływania i skromność autora buduje naszą sympatię dla Marcina jako artysty, organizatora akcji środowiskowych i po prostu naszego przyjaciela. Jest indywidualnością spełnioną i otwartą na przyszłość. Dla niego można sparafrazować powiedzenie Wojciecha Młynarskiego i stwierdzić: ,,SZTUKA MA SENS, bo jest pasja i profesjonalizm”.

  Prof. dr hab. Andrzej Szadkowski

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.