Wybierz region

Wybierz miasto

  New Year's MaSQarade! - sylwester

  SQ Klub Stary Browar / Slodownia
  Poznań, ul. Półwiejska/42, +48 66 378 65 47

  21:30 Środa, 31 grudnia

  VOCAL: Natalia Lubrano (Voice of Poland) SAX: Tomek Busławski DJ's: Seb Skalski ( Spekulla Rec/ wawa) Easy (wawa).

  przedsprzedaż on-line: » sqklub.biletomat.pl

  Tegoroczne imprezowe szaleństwa zwieńczy wielkie poznańskie MaSQarade! Podczas ostatniej nocy roku, wszelakie wcielenia, egzotyczne i wymyślne, przyodziane w fantazyjne maski rodem z najlepszych weneckich bali zjawią się w SQ klub!  Wyjątkowe wizualizacje i scenografie odmienią oblicze miejsca na tę wyjątkową noc. Kwintesencja karnawałowego szaleństwa, beztroski taniec do rana, najważniejsze numery roku, klubowe hymny, dj-je, saksofonista i wokale to wszystko w niepowtarzalnej sylwestrowej atmosferze na MaSQarade! w SQ!  “MaSQarade” to propozycja dla wszystkich pragnących wkroczyć w nowy rok z odrobiną szaleństwa. Na pewno pomoże w tym open cocktail bar, który drinki i koktajle na bazie Absoluta, Ballantinesa i Bacardi będzie serwował do północy, kiedy to wybuchną zarówno szampany jak i salwy życzeń noworocznych.  Stary rok będziemy żegnać w doborowym towarzystwie!

  Za deckami Seb Skalski, Easy, na saxie Tomek Busławski oraz na vocalu tegoroczna finalistka Voice of Poland - Natalia Lubrano!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.