Wybierz region

Wybierz miasto

  OPEN MIC POZNAŃ " Let's dance"

  Scena na Piętrze
  Poznań, ul. Masztalarska/8, +48 61 852 88 33

  20:00 Wtorek, 27 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  OPEN MIC POZNAŃ to projekt muzyczny, w ramach którego na scenie spotykają się młodzi wokaliści ART OF VOICE STUDIO oraz doświadczeni muzycy. Koncerty poprzedzane są warsztatami i próbami, które ułatwiają początkującym solistom stawienie pierwszych, estradowych kroków.

  OPEN MIC POZNAŃ propaguje ideę wspólnego muzykowania amatorów i zawodowców, wspiera utalentowanych twórców i umożliwia im sprawdzenie własnych możliwości na scenie podczas profesjonalnie przygotowanych koncertów. Każdy koncert połączony jest również z charytatywną zbiórką pieniędzy – zamiast biletów – słuchacze mogą kupić cegiełki, wspierając w ten sposób podopiecznych poznańskich fundacji.

  Koncerty OPEN MIC POZNAŃ są otwarte dla publiczności, a zamiast tradycyjnych biletów podczas każdego spotkania poznańskie fundacje sprzedają cegiełki. W ten sposób każdy uczestnik może wesprzeć działalność organizacji i jej podopiecznych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafisz mówić jak gimnazjalista? [quiz]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.