Wybierz region

Wybierz miasto

  Podróż Jożina dookoła świata: część I - Ameryka Południowa

  The Brothers Pub
  Poznań, ul. Szewska/19, +48 61 855 21 84

  19:30 - 21:00 Środa, 25 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Do pięknych przeżyć warto wracać, zwłaszcza w czasie mroźnych albo i słotnych zimowych wieczorów, dlatego już niedługo w czasie dwóch spotkań w the Brother's Pub opowiem o swojej 11-miesięcznej samotnej podróży dookoła świata, którą odbyłem w 2009 roku. W tym czasie odwiedziłem takie kraje jak Argentyna, Chile, Urugwaj, Paragwaj, Brazylia, Fidżi, Nowa Zelandia, Australia, Singapur, Malezja, Filipiny i Tajlandia.
  Ponieważ wrażeń było wiele, a nad niektórymi trudno przejść do porządku dziennego, pomijając je jednym lub dwoma zdaniami, w czasie pierwszej części spotkania opowiem o swojej podróży przez Amerykę Południową, która zabrała mi ponad 6 miesięcy.
  Będzie o miejscach znanych i charakterystycznych jak wizyta w patagońskich parkach narodowych, podziwianiu wschodu słońca w cieniu najwyższej góry Ameryki, będą też opowieści z miejsc rzadziej odwiedzanych. Opowiem m.in. o swoim wejściu na aktywny wulkan Copahue, który wybuchł później w 2012 roku, pobycie w gościnnych progach polskiego misjonarza w zapomnianej "polskiej stolicy w Brazylii", odkrywaniu tajników argentyńskiego tanga, przypadkowym spotkaniu z chilijskimi potomkami żołnierzy Wehrmachtu, równie nieplanowanej wizycie w parlamencie Paragwaju czy spotkaniu z aligatorem w argentyńskim parku Rio Pilcomayo. Wszystko oczywiście okraszone sporą ilością zdjęć.
  Zapraszam serdecznie - środa 25 stycznia 2016 r. godz. 19.30.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.