Wybierz region

Wybierz miasto

  Seks dla Opornych

  Sala Widowiskowa CKiBP
  Suchy Las, ul. Szkolna/16

  18:00 - 20:00 Sobota, 18 lutego

  • 50zł

  Spektakl „Seks dla opornych” grany jest w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie od września 2013 roku. Cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że zagramy go ponownie w lutym. Tak duża „oglądalność”, to zasługa znakomitych aktorów: Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego, a także doskonałej reżyserii Bożeny Borowskiej. Nie można pominąć scenografa, a jest nim p. Ewa Strebejko – Hryniewicz, która świetnie poradziła sobie z adaptacją naszej sceny do celów spektaklu.
  18 lutego czeka nas kolejne spotkanie z Alice i Henrym, małżeństwem z dwudziestoparoletnim stażem wiodącym zwyczajne, pracowite, wręcz banalne życie. Pragnąc ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność wybrali się na weekend do ekskluzywnego hotelu z podręcznikiem Seks dla opornych. Co z tego wynikło, trzeba zobaczyć. Będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa. Znakomita sztuka i świetnie zagrana.
  Zapraszamy do Sali Widowiskowej CKiBP

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.