Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie w ramach cyklu Nowy Czyta Dzieciom

  Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu - Trzecia Scena
  Poznań, ul. Dąbrowskiego/5, +48 61 848 49 49

  11:00 Niedziela, 26 lutego

  • od 4zł

  Nowy Czyta Dzieciom - edycja 2016/2017
  Gdzie by tu pojechać? Malownicza Ukraina? Ogniste Węgry? A może słynąca z elegancji Francja? Teraz nie musicie już wybierać! W sezonie 2016/2017 porwiemy naszych najmłodszych gości w wielką literacką podróż po całej Europie! Co miesiąc aktorzy Teatru Nowego razem z Wami przeczytają książkę z wybranego zakątka Europy. Nie zabraknie też okazji do zabaw i animacji w towarzystwie dobrze już znanego stałym bywalcom naszych spotkań Pana Pchełki!
  Bilety na zajęcia w ramach cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM - w cenach 4 PLN dla dzieci i 6 PLN dla dorosłych - można rezerwować mailowo lub telefonicznie w Biurze Obsługi Widzów (bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl, tel. 61 847 24 40)! Dla Państwa wygody będą się one pojawiać w kasie w tych samych terminach, co bilety na spektakle czyli z miesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do miesiąca, którego dotyczą.
  _
  oprac.LT

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.