Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up Hard One Liners Night

  Klub Pod Minogą
  Poznań, ul. Feliksa Nowowiejskiego/8, +48 61 852 79 22

  20:00 - 22:00 Sobota, 25 lutego

  Zapraszamy na wieczór pełen mocnych puent zawartych w krótkich formach. Słowem wyjaśnienia „one liner” to krótki żart, bez wprowadzeń, historii pobocznych itd. samo mięso. Wyciskamy ze stand-upu jego esencję, a robić to będą:
  Tomek Kwiatkowski – członek formacji Kopanie Leżącego Stand-up, znany mieszkaniec Grudziądza (co już samo w sobie jest takim życiowym one linerem). Aktywnie promujący sztukę stand-upu w Poznaniu i Grudziądzu poprzez swoje sceny. Kojarzony z mocnymi żartami.
  Tomek Nowaczyk – Stand-uper i to najlepszy w Kościanie. Póki co jedyny, ale najlepszy. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł "Myślę, więc gadam" ile prawdy w tym tytule przekonacie się sami.
  Patryk Czebańczuk – Członek formacji „Po Prostu Stand-up”, ale na upartego wystarczyłoby samo „Stand-up”. Łódzki komik, zwycięzca wielu konkursów i festiwali. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jak samo o sobie pisze „Jeśli śmiech jest narkotykiem, to ja jestem Waszym dealerem”.
  Krzysztof Jahns – Ładny, więc jest na co popatrzeć, czy słuchać? Już nie koniecznie. Nie ma formacji, ale ma dysleksję, a przynajmniej kiedyś miał, dziś jest już tylko głupi. Ktoś to musi wszystko spiąć i poprowadzić, jak i swoje trzy zbolałe grosze dorzucić, dlatego padło na Jahnsa.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.