Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-Up Poznań: Gaweł Feliga + Open mic!

  Maszynownia
  Poznań, ul. Garbary/65, +48 79 171 38 26

  19:00 Niedziela, 12 lutego

  W pewną mroźną, lutową niedzielę, konkretnie 12go lutego zapraszamy Was na kolejną odsłonę naszych wieczorów komediowych pod egidą Stand-up Poznań w klubie Maszynownia! Skąd, pytacie, wiemy że mroźna? A no z tego samego źródła, które nam mówi, że to będzie wspaniały wieczór, ale to już tajemnica na skalę tych poliszynelowskich, czyli musicie wydać odpowiednio dużo pieniążka, żeby się dowiedzieć, bo takie czasy, każdego można kupić.


  Gwiazdą wieczoru będzie Gaweł Feliga – jeden z pierwszych członków ekipy Stand-up Polska, człowiek nieco flegmatyczny, z dużą dozą przekory podchodzący do życia. Bardzo duży nos. Duża wiedza o stand-upie, specyficzne, bardzo mocne poczucie humoru oraz lata doświadczenia, dają na scenie profesjonalny, stabilny i prześmieszny efekt

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.