Wybierz region

Wybierz miasto

  Techniküm pres. Scanate / Zboro

  Projekt LAB
  Poznań, ul. Grochowe Łąki/5, +48 73 147 71 02

  22:00 Od 2.02.2017 do 3.02.2017

  • 10zł

  Kolejny miesiąc z Technikum rozpocznie się żywiołowo, napędzając swoją dynamiką nadchodzące odcinki. Znów udajemy się w długą i muzyczną podróż, lecz tym razem przewodzić nam będzie głównie wyobraźnia i sugestywność, rządzące dźwiękami. Muzyka może kojarzyć się z kolorami, smakami i kształtami; nasi DJe zadbają o to, byście słyszeli, widzieli i czuli, przeżywając ten wieczór na scenie Technikum.
  Zagrają dla Was:
  Scanate (Wypożyczalnia Kumpli) - obecny na scenie od kilkunastu lat Scanate jest DJem nietuzinkowym. Eksplorując świat elektroniki zbiera selekcję na sety, które zawsze są pełne dynamiki i niespodzianek, zawsze oscylują miedzy gatunkami, zawsze są w stanie wybuchnąć, gdy tylko Scanate zechce wyzwolić zawleczkę. Znany na poznańskiej scenie, zasłużony dla Projekt LAB - grał w tylu miejscach i na tak dużej ilości imprez, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Choć dobrze znany, zawsze zaskakuje i nie pozwala parkietowi na bycie pustym.
  Wspierać go będzie:
  Zboro (Projekt LAB, Technikum, Deepness) – rezydent Projekt LAB, współorganizator cyklu Technikum i założyciel świeżego cyklu Deepness, DJ i promotor. Jego miksy są połączeniem surowego minimal'u, głębokiego i poważnego deep tech'u, subtelnych wokalnych cutów, oraz gorącego house'u, które nie pozwolą szybko zakończyć czwartkowego wieczoru.
  Pozostańcie z nami - lub na deskach parkietu - lub oglądając nas przez livestream!
  Nasza przygoda rozpoczyna się o 22.00.
  Do zobaczenia!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.