Wybierz region

Wybierz miasto

  Tribute to TOOL

  Klub u Bazyla
  Poznań, ul. Norwida C. K./18A, +48 50 146 89 71

  18:30 - 23:00 Niedziela, 19 lutego

  • 25zł

  W ramach hołdu dla wyśmienitej i legendarnej już kapeli, powstał zespół, który podjął się niełatwego zadania- zaprezentowania na żywo twórczości TOOL-a.
  Czterech fanów utworzyło projekt z założeniem zagrania jednego koncertu w gdańskim klubie „Wydział Remontowy”. Świetne opinie oraz ogromne zainteresowanie spowodowane faktem, iż niewielu podjęło się tej karkołomej próby zagrania na żywo utworów TOOL-a (koncert został powtórzony miesiąć później z racji zbyt dużej ilości chętnych), popchnął muzyków do kontynuacji projektu.
  Występ na żywo okraszony jest dodatkowo profesjonalną charakteryzacją i oprawą wizualną, aby jak najelpiej oddać klimat panujący na koncertach TOOL-a.
  Wszyscy w nadziei oczekujemy informacji na temat ukazania się nowego albumu TOOL-a i planowanego w związku z tym koncertu w Polsce, jednak zanim to nastąpi, możemy wspólnie na żywo oddać hołd tej genialnej kapeli!
  Tribute to TOOL zagrają:
  Weno Winter– wokal
  Marcin Gdaniec – gitara
  Artur Olkowicz – bas
  Karol Skrzyński-Paszkowicz - perkusja

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.