Wybierz region

Wybierz miasto

  Tysiące Winyli - Kolekcje z Daleka - Klub pod Minogą

  Klub Pod Minogą
  Poznań, ul. Feliksa Nowowiejskiego/8, +48 61 852 79 22

  17:00 - 20:00 Czwartek, 16 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Czy wasze winylowe kolekcje wciąż mają kilka braków?
  16 lutego, zjawimy się z tysiącami analogów i to nie byle jakich! Specjalnie dla Was wyruszamy w Europę po tytuły jakich jeszcze nie było, nie przymykając oczu na popularne, i tak czesto wspominane pozycje z przeszłości. Będą kolekcje które już czekają na Nas w Anglii, wypływają ze Stanów czy zostaną odkryte podczas podróży na zachodnią część naszego kontynentu, nie zapominając o nowościach oraz naszych rodzimych Twórcach.
  Dla tych którzy będą mieli w głowie konkretne tytuły, polecamy skrzynkę Tysiące Winyli do której dostęp ma kilku kolekcjonerów(ok. 50.000 płyt!), będących noc i dzień w gotowości:). Postaramy się co w Naszej skromnej mocy by Was nie rozczarować:).
  Zapraszamy nie tylko poszukiwaczy skarbów ale również ich właścicieli, będzie Nam niezwykle miło spotkać lokalnych pasjonatów i ugościć ich kolekcje, oczywiście jeśli tylko pozwoli Nam na to przestrzeń. W takiej sprawie porosimy o kontakt poprzez sms na numer 533324488 lub w wiadomości na FP Tysiące Winyli, odezwiemy się jak tylko znajdziemy chwilkę.
  Pamiętajcie! Nie tylko sprzedajemy, prowadzimy również skup oraz wymieniamy się płytami więc łapcie swoje zakurzone winyle i do zobaczenia w Klub pod Minogą!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.