Wybierz region

Wybierz miasto

  Wild Hunt Live – Percival

  Centrum Kultury Zamek
  Poznań, ul. Święty Marcin/80/82, +48 61 646 52 76

  19:00 Niedziela, 5 marca

  • od 60zł

  Zespół Percival jako współtwórca scieżki dźwiękowej do gry ”Wiedźmin 3: Dziki Gon” zaprezentuje utwory, w ich oryginalnej wersji, podczas niepowtarzalnego show!
  Widowisko wzbogacone o wizualizacje oraz oprawę Teatru Avatar, to niezwykła gratka dla graczy oraz fanów sagi Andrzeja Sapkowskiego! Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory, w ich oryginalnej wersji, które Zespół przearanżował we współpracy z Mikołajem Stroińskim i Marcinem Przybyłowiczem specjalnie do celów trzeciej części gry oraz jej późniejszych dodatków Heart Of Stones i Blood and Wine.
  Członkowie zespołu w trakcie występu będą ubrani w stroje będące rekonstrukcja odzieży z okresu wczesnego średniowiecza. Repertuar będzie wykonywany na dawnych instrumentach, a całość zostanie oprawiona wizualizacjami z gry oraz specjalnie przygotowaną scenografią!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.