Wybierz region

Wybierz miasto

  Xi Edycja Kreatywni

  Galeria Malarstwa i Rzeźby Muzeum Narodowe w Poznaniu
  Poznań, ul. Al. Karola Marcinkowskiego/9, +48 61 856 80 00

  15:00 - 18:00 Sobota, 11 kwietnia

  • 190zł

  Celem warsztatów jest zachęcenie młodzieży do nawiązania dialogu artystycznego z dziełami sztuki z kolekcji Muzeum Narodowego w Poznaniu. Uczestnicy zajęć tworzą pod okiem osoby prowadzącej własne prace związane z tematem spotkania. Zarówno studia z natury, jak i ćwiczenia z wyobraźni mają przybliżyć uczestnikom podstawy warsztatowe i technologiczne różnych dziedzin plastycznych: malarstwa, rysunku studyjnego, anatomicznego i architektonicznego, grafiki, rzeźby oraz filmu animowanego.

  Przedmiotem zajęć są zagadnienia związane z podstawowymi środkami wyrazu plastycznego, tworzącymi kompozycję. Są to: konstrukcja (formy i bryły, proporcje, anatomia człowieka), kolor, plama, kreska, walor, linia, faktura oraz światłocień i perspektywa, wyrażające przestrzeń w obrazie.

  Warsztaty odbywają się w grupach do 12 osób w cyklach dwumiesięcznych i obejmują osiem spotkań (łącznie 24 godz. zegarowe).

  Zajęcia prowadzi: Maria Pawłowska - malarka, graficzka, ilustrX edycjaatorka, edukatorka sztuki, autorka warsztatów plastycznych w czasopiśmie dziecięco-młodzieżowym.
  Termin zgłoszeń: 29.12.- 29.01.
  Termin wpłat: 31.01.

  HARMONOGRAM KURSU ,,KREATYWNI”:
  Temat: Film animowany.

  Technika: zdjęcia poklatkowe

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.