18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

10 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Numer zgłoszenia: StPr/14/1967
Opis stanowiska: kierownik...
fot. screen strony WWW

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 2)

Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy

Numer zgłoszenia: StPr/14/1967 Opis stanowiska: kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Etaty ogółem: 1 Kontakt z pracodawcą: Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie Paulina Szczepaniak-Miszewska 61-820-80-66 61-820-80-66 [email protected] GARCZYŃSKIEGO 13 61-527 Poznań Data rozpoczęcia: 2014-06-10 Godzin pracy tygodniowo: 40 Ilość zmian: 1 Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny Wynagrodzenie: 2400.00 PLN/mcDodatkowe wymagania i umiejętności: JĘZYK ANGIELSKI , umiejętność pracy w zespole, doświadczenie - 3 lata, wykształcenie o kierunku: pedagogika terapeutyczna, opiekuńczo-wychowawcza, psychologia, gernotologia, specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej, co najmniej 3-letni staż pracy w placówkach pomocy społecznej, co najmniej półroczny staż pracy na stanowisku umożliwiającym bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi, wiedza na temat zaburzeń otępiennych, zdolność do odpowiedniego reagowania w sytuacjach trudnych, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy Adres miejsca pracy: Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie 61-527 Poznań GARCZYŃSKIEGO 13