Ograły wszystkich

PG
Katarzyna Wawrzyniak i Ilona Zielińska z Wrześni – jak już informowaliśmy – zwyciężyły w kolejnej edycji otwartego turnieju plażowej piłki siatkowej w Przybrodzinie.

W sobotę, 27 lipca, do zawodów stanęło 12 par kobiecych oraz aż 34 mieszane. Zawodniczki zespołu LUKS Orkan Września były bezkonkurencyjne.
– Kilka dni temu wróciłyśmy z Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w Miliczu, gdzie zajęłyśmy 5 lokatę w kategorii kadetek. Tutaj udało nam się zająć pierwsze miejsce – powiedziała Katarzyna Wawrzyniak.
Obie zawodniczki mają po 15 lat i właśnie ukończyły gimnazjum. Od września będą się uczyć w nowym liceum sportowym.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia