PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań – Górnik Łęczna, ekstraklasa, niedziela, godz. 15.30. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Lech II Poznań – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, III liga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Polonia Środa Wielkopolska – Kujawianka Izbica Kujawska, III liga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Centra Ostrów Wielkopolski – Nielba Wągrowiec, III liga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Sokół Kleczew – Jarota Jarocin, III liga, sobota, godz.13.30. Stadion przy Alei 600-lecia w Kleczewie.
Unia Swarzędz – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Św. Marcina w Swarzędzu.
Pelikan Niechanowo – Wda Świecie, III liga, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Brzozowej w Niechanowie.
KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Warta Poznań, III liga, sobota, godz.18. Stadion przy ul. Wał Matejki w Kaliszu.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Zjednoczeni Trzemeszno – Tarnovia Tarnowo Podgórne (13), 1922 Lechia Kostrzyn – Huragan Pobiedziska (14), Iskra Szydłowo – KS Dopiewo (14), Kotwica Kórnik – Lubuszanin Trzcianka (14); niedziela: GLKS Wysoka -–Warta Międzychód (13), Wełna Skoki – Grom Plewiska (14), Mawit Lwówek – Mieszko Gniezno (14), Płomień Przyprostynia – Sparta Oborniki (14).
grupa południowa – sobota: Victoria Września – Górnik Konin (14), SKP Słupca – LKS Ślesin (14), Rawia Rawicz – Obra 1912 Kościan (14), PKS Racot – Piast Kobylin (14), Dąbroczanka Pępowo – Orzeł Mroczeń (14), Polonia Kępno – Olimpia Koło (14), Victoria Ostrzeszów – Grom Wolsztyn (14); niedziela: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – Polonia 1912 Leszno (14).
Lech Poznań – Arka Nowa Sól, Centralna Liga Juniorów, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Górnicza Konin – Lechia Gdańsk, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Polonia Środa Wielkopolska – Błękitni Stargard Szczeciński, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Kotwica Kórnik – Olimp Gościno, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 13. Stadion przy ul. Leśnej w Kórniku.
ZOBACZ TAKŻE:
FUTSAL
Red Dragons Pniewy – GAF-Omega Gliwice, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
Mieszko Gniezno – Auto Wicherek Oborniki, I liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz. 19. Hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Turniej o mistrzostwo Wielkopolski studentów pierwszych lat, niedziela, godz. 9. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
KOSZYKÓWKA
MUKS Poznań – Widzew Łódź, Tauron Basket Liga Kobiet, sobota, godz. 16. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
X-Demon Tęcza Leszno – Ostrovia Ostrów Wielkopolski, I liga kobiet (grupa B), piątek, godz. 17. Hala przy ul. Zygmunta Starego w Lesznie.
Enea AZS Poznań – AZS Uniwersytet Łódzki, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Turów Zgorzelec, Tauron Basket Liga mężczyzn, niedziela, godz. 18. Hala przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.
Rawia Rawag Rawicz – AZS Politechnika Poznań, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Przyjemskiego w Rawiczu.
PIŁKA RĘCZNA
MKS MOS Gniezno – AZS AWF Handball 28 Wrocław, II liga kobiet (grupa 1), sobota, godz. 11. Hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
KS AP Poznań – AZS AWF Volkswagen Poznań, II liga kobiet (grupa 1), sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Grunwald Poznań – Polonia Środa Wielkopolska, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Newtona 2 w Poznaniu.
Sparta Oborniki Wlkp. – Lider Swarzędz, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
RUGBY
Posnania – Budowlani Łódź, ekstraliga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.
SIATKÓWKA
PTPS Piła – BKS Aluprof Bielsko-Biała, OrlenLiga kobiet, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
AZS UAM Poznań – UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg, II liga mężczyzn (grupa I), niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
LUKS Wilki Wilczyn – Stoczniowiec Gdańsk, II liga mężczyzn (grupa I), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wilczogóra w Wilczynie.
HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.
Grunwald Poznań – LKS Gąsawa, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Sportowej w Gąsawie.
Stella Gniezno – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Lipno Stęszew – Warta Poznań, II liga mężczyzn, sobota, godz. 12. Boisko przy ul. Trzebawskiej 15 w Stęszewie.
Warta Poznań – LKS Rogowo, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
WIOŚLARSTWO
Wyścig czwórek o Puchar Prezydenta Poznania, sobota, godz. 11. Start na Warcie na wysokości Katedry, meta przy przystani KW-04 przy ul. Piastowskiej w Poznaniu.
Zobacz także - Turniej Lech Cup w Poznaniu:
Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!
"Szpila" i "Tiger" znowu spełniają marzenia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?