Akademia Judo Poznań. Zawodniczki sięgają po medale

RED
Oliwia Piechota z  Akademii Judo Poznań
zdobyła w Pucharze Europy Juniorek srebrny medal
Oliwia Piechota z Akademii Judo Poznań zdobyła w Pucharze Europy Juniorek srebrny medal materiał prasowy Akademia Judo Poznań
Akademia Judo Poznań odnosi sukcesy! Oliwia Piechota w Pucharze Europy Juniorek zdobyła srebrny medal, a Vanessa Machnicka startująca w Pucharze Europy w hiszpańskiej Fuengiroli - brązowy!

Akademia Judo w Poznaniu z kolejnymi medalami! Tym razem zawodniczki poznańskiego klubu zdobyły medale w Pucharze Europy w Hiszpanii i Pucharze Europy Juniorek w Portugalii. Brązowy medal w Hiszpanii wywalczyła Vanessa Machnicka. Po srebrny medal w Portugalii sięgnęła Olivia Piechota, która na zawodach reprezentuje Wielką Brytanię. - Cieszymy się, iż Olivia - 17 lat, jako juniorka młodsza wywalczyła ten medal w starszej kategorii wiekowej, więc jest to ogromny sukces - komentują działacze poznańskiego klubu.

Tuż za podium znalazła się Eliza Wróblewska. Trzeba jednak odnotować, iż jej pierwszy start w nowej wadze do 63 kg przyniósł bardzo dobry wyniki - 5 miejsce.

Sukces odniosła również Oliwia Gawron, startująca w Pucharze Polski Juniorek w Pile. Zawodniczka w wadze do 78 kg zdobyła brązowy medal, wygrywając 2 walki i 2 przegrywając