Arka remisuje z Polonią 2:2 [relacja na żywo]

redakcja
redakcja
Arka Gdynia zremisowała na swoim boisku z Polonią Bytom 2:2. Goście wyrównali w ostatniej chwili.

Bramki: Bazik (11')

90+4' Koniec meczu. Arka Gdynia 2:2 Polonia Bytom.
90+4' GOOOOOL! Nieprawdopodobne! Podstawek wyrównał na 2:2!
90' Doliczono 4 minuty.
87' Żółta kartka w Arce. Tym razem dla Tshibamby bo przeszkadzał przy wznowieniu akcji Polonii.
86' Zmiana w Arce - Sokołowski za Bożoka
80' Jest karny i jest GOOOOL!!!! Arka prowadzi 2:1 po celnym strzale Labukasa.
79' Teraz protest wnosi Polonia. Czekamy.
78' Protest Arki. Arbiter przyznaje karnego! Strzelać ma Labukas.
77' Karny dla Arki! Jednak nie... bo Kotrys zagrał ręką przy podaniu Labukasa
75' dośrodkowanie Ławy, ale Szmatiuk uderza głową nad bramką
74' Trzecia zmiana w Polonii - Podstawek za Bykowskiego
68' Zmiana również u rywali - Nowak za Hricko
66' Druga zmiana w Arce - Mawaye za Trytkę
61' Piłka poza boiskiem po słabej centrze z prawego skrzydła w wykonaniu Kowalskiego.
60' Zmiana w Arce. Burkhardt wchodzi za Mrowca.
58' Tshibamba w polu karnym, ale bez strzału na bramkę.
56' Żółta kartka dla Mrowca.
53' GOOOOL!!! Dzięki samobójczej główce Sawali, Arce udaje się wyrównać wynik na 1:1. Bramki by nie było, gdyby Labukas nie strzelił z 17 metrów, po podaniu od Adriana z pola karnego.
49' Arka próbowała coś ugrać w polu karnym, ale wszystko spartaczył Bednarek.
46' Piłka wraca do gry. Trenerzy nie zdecydowali się na zmiany.

45' Sędzia kończy pierwszą połowę. Arka przegrywa 0:1.

44' Arka próbowała rozkręcić akcję, ale przed polem karnym Labukas stracił piłkę.
43' Teraz Tshibamba wyrzuca piłkę poza linię.
41' Atak Arki. Ulanowski podaje za mocno i piłka wypada z boiska.
37' Ulanowski sfaulowany przed polem karnym Arki
34' Wreszcie Arka zaczyna grać. Ława strzela z 15 metrów, ale Skaba broni.
31' Dużo szczęścia mieli gdynianie. Barcik wrzucił futbolówkę w pole karne, ale Radzewicz uderzył niecelnie z ostrego kąta.
30' Kibicie Arki się niecierpliwią. Słychać gwizdy.
28' Radzewicz strzela z dystansu, ale Witkowskiemu udaje się obronić
25' Bożok wykonuje róg, ale strzał Tshibamby zostaje zablokowany.
24' Labukas strzela sprzed pola karnego. Skaba broni bez problemów.
21' Arka próbuje atakować na bramkę parokrotnie, ale obrońcy Polonii łatwo niweczą akcje gdynian. Arka sobie nie radzi.
17' Polonia w wyraźnie lepszej formie.
11' GOOOOOOL!!!! dla Polonii Bytom. Jest 0:1. Bazik prezycyjnie trafia z 13 metrów. Wcześniej piłkię nieudolnie próbowało wybić dwóch obrońców Arki.
6' Witkowski łapie piłkę podaną głową przez Kowalskiego
4' Arka atakuje, ale Mrowiec strzela obok słupka.
1' Piłka w grze.
0' Początek spotkania o godz. 18.15.

Sędzia: Marek Karkut (Warszawa)

Arka Gdynia: Witkowski, Kowalski, Szmatiuk, Ulanowski, Bednarek, Labukas, Mrowiec, Ława, Bożok, Tshibamba, Trytko

Polonia Bytom: Hricko, Klepczyński, Killar, Kotrys, Barcik, Sawala, Kuranty, Bazik, Radzewicz, Bykowski