Lech Poznań na wesoło - Spodenki Wasilewskiego, kibic u wróżbity, taniec Arboledy [FILMY, SONDA]

SZKI
Spodenki Wasilewskiego
Spodenki Wasilewskiego YouTube
Piłkarze Lecha Poznań nie tylko dostarczają nam emocji na boisku, ale także potrafią nieźle rozbawić. Przypominamy kilka zabawnych filmów z zawodnikami Kolejorza w rolach głównych. Dobrej zabawy!

1. Spodenki Wasilewskiego

Kultowy materiał po starciu Lecha Poznań z Wisłą Kraków w sezonie 2006/2007. To był prawdziwy horror. Kolejorz prowadził już "Białą Gwiazdą" 3:1 po golach Marcina Wasilewskiego, Zbigniewa Zakrzewskiego i Piotra Reissa, jednak nie zdołał dowieźć zwycięstwa do końca. Wyrównujący gol dla wiślaków padł w doliczonym czasie gry.

W trakcie meczu "Wasyl" przez dwie minuty przebywał poza murawą. Miał problem, bo nie mógł... zasznurować spodenek. W tym czasie rywale strzelili gola.

Oto jak obrońca Poznańskiej Lokomotywy tłumaczył się przed kamerą po spotkaniu:

2. Ekspresyjny taniec Arboledy

Podczas przedsezonowej prezentacji zespołu Kolejorza Manuel Arboleda pokazał publiczności swe umiejętności taneczne:

3. Kibic Lecha u wróżbity. Kiedy Zapotoka odpali?

Jan Zapotoka to jeden z największych transferowych niewypałów ostatnich lat. Kibice Kolejorza pokładali w Słowaku spore nadzieje. Kiedy ten grał znacznie poniżej oczekiwań, jeden z fanów Poznańskiej Lokomotywy postanowił zapytać wróżbity, kiedy piłkarz wreszcie odpali?

- Sześć kielichów z królową kielichów mówią o takim braku aktywności. On sam za bardzo już nie chce się angażować w tę piłkę. Za te sześć miesięcy jednak wykaże się taką aktywnością, ale to na krótki okres - zaznaczył wróżbita Maciej. Niestety, Słowak nie odpalił i w zeszłym roku rozwiązał kontrakt z Lechem.

4. Henriquez kontra Teodorczyk

Łukasz Teodorczyk to bardzo utalentowany piłkarz, ale także... świetny aktor. Podczas meczu Polonia - Lech doszło do spięcia między ówczesnym graczem Polonii i Luisem Henriquezem. Piłkarze coś sobie wyjaśniali, gdy w pewnym momencie zawodnik Czarnych Koszul runął na ziemię:

5. Niespodziewany prysznic podczas meczu Lechia - Lech

Podczas meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań w poprzednim sezonie piłkarze mogli liczyć na niespodziewany prysznic. Na PGE Arenie zupełnie nieoczekiwanie w 27. minucie spotkania włączyły się zraszacze murawy. Sędzia musiał przerwać mecz.

6. Arboleda i język polski, czyli słynne "uwaziaj"

Czerwona kartka dla Manuela Arboledy w meczu z Jagiellonią w sezonie 2010/2011 wzbudziła wiele kontrowersji. Sam piłkarz nie wytrzymał i schodząc z boiska, krzyczał nerwowo w kierunku kamery:

7. Ślusarski i niezadowolony kibic

Po ostatnim gwizdku jesiennego meczu Lech - Legia na Bułgarskiej doszło do utarczki słownej między Bartoszem Ślusarskim i jednym z kibiców. Kiedy napastnik schodził do szatni po zakończeniu spotkania, jeden z kibiców głośno wyrażał swoje niezadowolenie z jego gry w niedzielnym spotkaniu.

Doszło do krótkiej wymiany zdań, podczas której fan zarzucał napastnikowi Kolejorza nieudolność. - To zejdź na dół! Zejdź i pokaż mi, jak się gra w piłkę! - krzyknął do kibica zdenerwowany Ślusarski. Fragment z napastnikiem Kolejorza pod sam koniec materiału: