AZS Politechnika Poznańska- GKS Tychy 75-73 [ZDJĘCIA]

KAS/TOM
Poznaniacy wygrali po dogrywce
Oglądaj też:
Koszykówka na poznan.naszemiasto.pl
Poznaniacy wygrali po dogrywce Oglądaj też: Koszykówka na poznan.naszemiasto.pl Tomasz Kamiński
W sobotę w hali UAM przy ul. Zagajnikowej odbył się mecz I ligi koszykówki AZS Politechnika Poznańska - GKS Tychy. Drużyna poznańskich koszykarzy pierwszy mecz rundy rewanżowej wygrała po dogrywce 75:73

Po dobrym początku i stosunkowo wysokim prowadzeniu po trzeciej kwarcie w końcówce zawodnicy AZS Politechnika Poznańska zafundowali kibicom horror niczym z filmu Hitchcocka.

Zawodnicy GKS doprowadzili do remisu i dogrywki wygrywając czwartą kwartę: 11:27. Na szczęście w niej lepszymi okazali się zawodnicy AZS Politechnika Poznańska.

Punkty:
AZS Politechnika Poznańska:
Maciej Rostalski (23 pkt) i Tomasz Baszak - (18 pkt)
GKS Tychy:
Rafał Sebrala - ( 16 pkt)

Za tydzień wyjazdowy mecz z KS Spójnia Stargard Szczeciński. Na pierwszym miejscu w tabeli: Stal Ostrów Wielkopolski