Bayer biegał, Bayern strzelał

SZKI
Szesnaste zwycięstwo w sezonie odniósł Bayern Monachium. W sobotę Bawarczycy pokonali na własnym stadionie Bayer Leverkusen 1:0. Jedynego gola uzyskał w 36. min. Michael Ballack.

Szesnaste zwycięstwo w sezonie odniósł Bayern Monachium. W sobotę Bawarczycy pokonali na własnym stadionie Bayer Leverkusen 1:0. Jedynego gola uzyskał w 36. min. Michael Ballack. - Rywale grali dobrą piłkę, jednak stwarzali sobie mało okazji do zdobycia bramki. Gdy oni biegali, my cierpliwie czekaliśmy na swoją okazję i ją wykorzystaliśmy - stwierdził strzelec zwycięskiego gola. W meczu z mistrzem Niemiec przez 25 minut w barwach Bayeru przebywał na boisku Jacek Krzynówek, który zastąpił Brazylijczyka Athirsona.
Całe spotkanie rozegrał za to Euzebiusz Smolarek, którego Borussia Dortmund w derbach Zagłębia Ruhry zremisowała w Gelsenkirchen z Schalke 0:0. Polak nie stworzył żadnej groźnej sytuacji i nie powiększył bramkowego dorobku.
39 minut spędził na boisku Artur Wichniarek z Arminii Bielefeld. Polak wszedł w 19. min. za Albańczyka, Vatmira Vatę, a zszedł w drugiej połowie. Arminia przegrała z Hamburgerem 1:2.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny