Biało-czerwoni w Egipcie

JAC
Reprezentacja Polski w hokeju na trawie mężczyzn uczestniczy w międzynarodowym Turnieju Czterech Narodów, rozgrywanym w Kairze. W pierwszym meczu ,,biało-czerwoni’’ pokonali drużynę Irlandii 3:2 (2:2).

Reprezentacja Polski w hokeju na trawie mężczyzn uczestniczy w międzynarodowym Turnieju Czterech Narodów, rozgrywanym w Kairze. W pierwszym meczu ,,biało-czerwoni’’ pokonali drużynę Irlandii 3:2 (2:2). Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Tomasz Choczaj (4, 34), a jedną Tomasz Górny (43). Pojedynek był wyrównany, a nasi hokeiści stworzyli wiele sytuacji podbramkowych, z których wykorzystali jedynie trzy. Rywale z kolei zdobyli obie bramki po krótkich rogach.
Wczoraj w drugim meczu imprezy Polska zremisowała z Egiptem 1:1 (0:1). To spotkanie również był wyrównane, chociaż podopieczni trenera Macieja Matuszyńskiego mieli przewagę w polu. Gospodarze zdobyli prowadzenie w 21 minucie po krótkim rogu (Sameh Metwaly). Polacy osiągnęli potem spora przewagę, jednak długo nie potrafili wyrównać. Wreszcie w 47 minucie Łukasz Wybieralski wykorzystał dobre podanie od Sławomira Choczaja i strzelił gola. Do ostatniej syreny, mimo wielu okazji z obu stron, więcej bramek nie padło. W innych spotkaniach turnieju, Egipt pokonał Włochy 4:3 (2:2), natomiast Irlandia również wygrała z Włochami 6:3 (3:1). Dziś w turnieju dzień przerwy, a jutro Polska zagra z Włochami.