Blamaż Akademii

MIL
Akademia Słowa Poznań nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Rekordem Bielsko Biała w pierwszej lidze futsalu. Wprawdzie do przerwy poznaniacy prowadzili 2:1 po bramkachTomasza Ziberta i Bartosza ...

Akademia Słowa Poznań nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Rekordem Bielsko Biała w pierwszej lidze futsalu. Wprawdzie do przerwy poznaniacy prowadzili 2:1 po bramkachTomasza Ziberta i Bartosza Łeszyka, ale ostatecznie przegrali 3:6. – Wstydzimy się tego meczu i musimy szybko o nim zapomnieć – mówili po spotkaniu załamani zawodnicy. W Bielsku Białej zabrakło m.in. Klaudiusz Hirscha, Piotra Matłoki, Rafała Mielcarka oraz... trenera Krzysztofa Kołodzieja. Myśląc jednak poważnie o czołowej lokacie na zakończenie sezonu, takie mecze trzeba po prostu wygrywać.
Akademia zajmuje w tabeli szóste miejsce i traci do prowadzącego Clearexu Chorzów 18 punktów, ale do drugiego Holiday Chojnice jedynie pięć. W kolejnym spotkaniu poznaniacy zagrają u siebie z Radanem Gliwice, który po trzynastu kolejkach zajmuje czwarte miejsce. Trzy punkty w tej konfrontacji pozwolą na kontakt z czołową trójką ligi.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?