Brawa dla Grunwaldu

ŁOS
Reprezentanci WKS Grunwald Poznań wygrali klasyfikację klubową podczas zawodów Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym, które odbyły się w Krotoszynie.

Bardzo dobrze spisali się w tych zawodach zawodnicy z Wielkopolskich klubów.
Zawodnicy z poznańskiego klubu wywalczyli sześć medali: 2. Adam Sobieraj – 66 kg, 2. Radosław Siejak – 84 kg, 2. Radosław Jankowski – 120 kg, 3. Jordan Stefaniak – 55 kg, 3. Sebastian Grabarek – 60 kg, 3. Bartosz Sofiński – 74 kg
Największą niespodzianką było zwycięstwo niespełna 19-letniego Adama Bloka GLKS Osielsko w kategorii 60 kg. Już w eliminacjach pokonał on brązowego medalistę mistrzostw Europy seniorów z 2005 roku, Łukasza Górala z Budowlanych Łódź. Natomiast w finałowej walce zwyciężył aktualnego mistrza Polski wśród seniorów Sebastiana Karczmarzyka z Gónika Łęczna.