Brawo, budowlańcy!

ŁOS
Od lewej Tomasz Nowicki (Poz Bruk) i Bogdan Kaczmarek (BT Poznań). - Fot. P. Jasiczek
Marek Przybylski (Hochtief) pokonując w finałowym pojedynku Andrzeja Sołtysińskiego (Energobud) 4:6, 7:5, 6:4 został mistrzem Poznania budowlanych w tenisie. W spotkaniach półfinałowych M.

Marek Przybylski (Hochtief) pokonując w finałowym pojedynku Andrzeja Sołtysińskiego (Energobud) 4:6, 7:5, 6:4 został mistrzem Poznania budowlanych w tenisie. W spotkaniach półfinałowych M. Przybylski wygrał z Krzysztofem Bikiem (Matbet) 6:2, 6:3, natomiast A. Sołtysiński pokonał Krzysztofa Hołysza 6:3, 5:7, 7:6. W turnieju pocieszenia (miejsce 17.) wygrał Adam Ciesielski (Budimex Dromex). W grze deblowej pierwsze miejsce zajęli gracze Budom Marketu Krzysztof Byrt/Przemysław Kamiński.
– W mistrzostwach wystartowało 32 zawodników. Poziom był bardzo wysoki. Zasługa w tym m.in. rozgrywek Ligi Budowlanych, w której wygrali tenisiści Matebetu przed Budom Marketem i ekipą Budimex Dromex – powiedział koordynator rozgrywek i organizator mistrzostw Bogdan Kaczmarek. Sponsorzy – Poz Bruk (tytularny), BT Poznań, Matbet, Hochtief, Ataner, Budimex Dromex, Budom Market, Rent Bud, Grac.