Budowlani Łódź - Posnania Poznań 26:26 (19:16)

Jacek Suliga
W zaciętym i emocjonującym meczu, drużyna Budowlanych zremisowała z Posnanią 26:26.

Przez cały czas gry, wynik oscylował około remisu. Na trzy minuty przed końcem Budowlani wyszli na prowadzenie 26:19. Kibice i ławka rezerwowych świętowała już zwycięstwo. Niestety sędzia przedłużył spotkanie o kilka minut. W tym czasie drużyna z Poznania przeprowadziła akcję, która doprowadziła najpierw do wyniku 26:24, a następnie Jurij Buchało skutecznie wykonał podwyższenie. Jeszcze w ostatniej akcji meczu Budowlani mogli wygrać. Niestety przestrzelili rzut karny z bocznych sektorów boiska i remis w wygranym meczu stał się faktem.

Punkty:

Budowlani Łódź: Tomasz Stępień 11, Maciej Pabjańczyk 5, Łukasz Wieczorek 5, Łukasz Sachrajda 5.

Posnania Poznań: Jurij Buchało 16, Tomasz Gruszczyński 5, Paweł Najdek 5