Cracovia - Warta 1:1: Remis Zielonych z Pasami

W sparingu rozegranym w Krakowie piłkarze Warty zremisowali z ...
W sparingu rozegranym w Krakowie piłkarze Warty zremisowali z ... Łukasz Żołądź/mmkrakow.pl
W sparingu rozegranym w Krakowie piłkarze Warty zremisowali z grającą w ekstraklasie Cracovią 1:1. Gola dla poznaniaków zdobył Michał Jakóbowski.

Jakóbowski to 20-letni pomocnik występujący ostatnio w drużynie Lecha Poznań w Młodej Ekstraklasie. Warta zdecydowała się zabrać go na zgrupowanie do Zakopanego i wszystko wskazuje na to, że zawodnik już wkrótce otrzyma ofertę podpisania kontraktu.

W meczu z Cracovią młody pomocnik wpisał się na listę strzelców w 20. minucie, dając prowadzenie Warcie.

Pasy wyrównały tuż po przerwie – w 51. minucie Łukasza Radlińskiego strzałem z rzutu wolnego pokonał Milos Kosanović.

W sobotę, 21 stycznia w drugim sparingu podczas zgrupowania w Zakopanem warciarze zmierzą się z drużyną Kolejarza Stróże.

Cracovia - Warta Poznań 1:1 (0:1)

Bramki: 20. Jakóbowski - 51. Kosanović

Cracovia (I połowa): Kaczmarek - Żytko, Nawotczyński, Hoszek, Nykiel - Budziński, Kamber, Boljević - Struna, Kozlovs, Dudzic.
Cracovia (II połowa): Gąsiński - Żołądź, Biernat, Szeliga, Kosanović - Bartczak, Straus, Steblecki - Bello-Osagie, Van der Biezen, Rupa.

Warta Poznań: Sobański (46. Radliński) - Wichtowski, Jasiński, Bartkowiak (46. Sobieraj), Otuszewski - Jakóbowski (46. Bereszyński), Marciniak, Grzeszczyk (46. Foszmańczyk), Klatt (46. Giel), Ciarkowski - Piceluk (46. Gabrych).

Więcej zdjęć: Cracovia z Wartą Poznań tylko na remis w sparingu - mmkrakow.pl