Polecamy

Kilkudziesięciu dilerów i handlarzy narkotyków jest poszukiwanych przez wielkopolską policję © www.poszukiwani.policja.pl
[1/38]

Dilerzy i handlarze narkotyków z Wielkopolski. Szuka ich policja! [ZDJĘCIA, NAZWISKA]

Kilkudziesięciu dilerów i handlarzy narkotyków jest poszukiwanych przez wielkopolską policję. Te osoby są ścigane za wprowadzanie do obrotu narkotyków oraz czerpanie z handlu środkami odurzającymi korzyści majątkowych. Oto zdjęcia i personalia dilerów z Wielkopolski, których szuka policja. Widziałeś któregoś z nich? Wiesz, gdzie mogą może przebywać? Jeżeli masz jakieś informacje na temat poszukiwanych, koniecznie skontaktuj się z policją.

Zobacz galerię poszukiwanych. Przejdź do kolejnego zdjęcia --->Prezentujemy zdjęcia i nazwiska osób, które są poszukiwane przez wielkopolską policję za wprowadzanie do obrotu narkotyków oraz czerpanie z handlu środkami odurzającymi korzyści majątkowych. Często ich ofiarą padają też osoby małoletnie. Kojarzysz twarz któregoś z nich? Wiesz, gdzie mogą przebywać? Koniecznie skontaktuj się z policją. Numery telefonów i adresy mailowe znajdziesz w opisach zdjęć.

Najnowsze wiadomości

reklama