2 z 6
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Poznań...
fot. Piotr Krzyzanowski

Dobrze płatna praca w Poznaniu i okolicy. TOP 5 ofert z zarobkami od 6,9 do 17 tys. zł brutto na miesiąc. Sprawdź oferty i wymagania

KIEROWNIK ZESPOŁU WULKANIZATORÓW

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
-pomoc pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac (takich jak: weryfikacja elementów gumowych, ustalenie przyczyny uszkodzenia i określenie metody oraz technologii naprawy, wykonywanie czynności naprawczych z zastosowaniem właściwych metod i technologii, obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w procesie wulkanizacji), kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją pracowników, zarządzanie zespołem podległych pracowników, kontrolowanie ich pracy, motywowanie i ocenianie.

Liczba godzin pracy w miesiącu:

nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
12.05.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 6 966 PLN brutto

Zawód:
pozostali kierownicy do spraw logistyki i dziedzin pokrewnych

Wymagania konieczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), angielski, rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, OBSLUGA KOMPUTERA, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność , operatywność

Inne wymagania
- wiedza i doświadczenie w wykonywaniu procesów wulkanizacji samochodów ciężarowych, umiejętność działania pod presją; Umiejętność rozwiązywania konfliktów, nadawanie priorytetów zadaniom Znajomość języka na takim wysokim poziomie jest podyktowana pracą w firmie, gdzie nasi pracownicy, współpracownicy oraz Klienci operują wyłącznie językiem rosyjskim.

Zobacz szczegóły oferty

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora --→