Dogonili remis

JAC
Hokeiści na trawie Pocztowca Poznań w pierwszym meczu turnieju finałowego o Puchar Zdobywców Pucharów, rozgrywanego w holenderskim Eindhoven, zremisowali wczoraj z hiszpańską drużyną Egara Terrassa 3:3 (1:0).

Poznaniacy rozpoczęli spotkanie bardzo dobrze, bo objęli prowadzenie w 21 minucie, kiedy do siatki rywali trafił Dariusz Rachwalski. Po przerwie zespół hiszpański wyrównał po jednej z akcji, a potem zdobył jeszcze dwie bramki po krótkich rogach. Polacy przegrywali 1:3, a na ławkę kar powędrował strzelec pierwszej bramki dla Pocztowca. Wydawało się, że poznaniacy nie zdołają już powalczyć o korzystny rezultat, ale ogromne zaangażowanie i wielka ambicja podopiecznych trenera Zbigniewa Rachwalskiego sprawiła, że Pocztowiec zremisował 3:3. Najpierw w 57 minucie drugiego gola zdobył Marcin Michniak, a sześć minut później Zbigniew Juszczak wykorzystał skutecznie krótki róg. Dziś o godz. 15.00 rywalem Pocztowca będzie szkocki Kelburne, a w niedzielę gospodarze - Oranje Zwart.