Polecamy

Dom - Sierniki StareW dniu 19-12-2019 o godz © Krajowa Rada Komornicza
[6/17]

Dom od komornika nawet za połowę ceny! Najnowsze licytacje komornicze w Wielkopolsce [GRUDZIEŃ 2019]

Dom - Sierniki Stare

W dniu 19-12-2019 o godz. 14:10 w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach z siedzibą przy Piłsudskiego 47, 64-600 Oborniki, pokój 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości: Nr działki 28/50, Sierniki Stare, 64-610 Rogoźno, dla której Sąd Rejonowy w Obornikach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze PO1O/00026103/3.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z działki nr 28/50 o powierzchni 792 m2. Działka posiada kształt regularny, prostokątny oraz płaskie ukształtowanie terenu. Całkowite ogrodzenie wykonano z siatki handlowej na słupkach stalowych oraz przęseł wykonanych w konstrukcji drewnianej na ramie i słupkach stalowych (od frontu). Bramę wjazdową wykonano w analogicznej, drewnianej formie. Część niezabudowana jest w całości zagospodarowana pielęgnowanym trawnikiem wraz z licznymi nasadzeniami ozdobnymi w postaci drzew i krzewów. Dojście do budynku oraz miejsce postojowe przy wschodniej granicy działki utwardzono kostką betonową.Na przedmiotowej nieruchomości, w tylnej części działki, mieści się budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej. Obiekt wykorzystywany do całorocznego zamieszkania. Pomieszczenia wykończone są przeciętnej jakości materiałami. Jest to obiekt parterowy, wybudowany w konstrukcji tradycyjnej na rzucie prostokąta. Główne wejście prowadzi od strony frontowej, natomiast w części zachodniej budynku znajduje się wyjście z salonu na przydomowy ogród.Przy południowej ścianie dobudowany został budynek gospodarczy o powierzchni 7 m2. Uzbrojenie stanowią następujące instalacje: energia elektryczna, woda, kanalizacja, C.O. (kominek z płaszczem wodny mieszczący się w salonie). Budynek funkcjonalnie składa się z następujących pomieszczeń: przedsionek, kotłownia, komunikacja, pokój, pokój, pokój, łazienka, WC, salon, kuchnia. Powierzchnia użytkowa budynku: 76,0 m2.

Suma oszacowania wynosi 226 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 170 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 22 670,00 zł.

Chcesz kupić dom w Wielkopolsce w atrakcyjnej, niskiej cenie? Polecamy licytacje komornicze. W grudniu odbędzie się ich całkiem sporo. Dzięki licytacjom możesz kupić dom w bardzo okazyjnej, niższej niż rynkowa cenie. Nieruchomości są zajmowane osobom zadłużonym, a później trafiają na licytację. Sprawdziliśmy najciekawsze grudniowe oferty z województwa wielkopolskiego. Zobacz!

Najnowsze wiadomości

reklama