FATALNA WIOSNA LECHA - Bez punktu i gola

SZKI
Podopieczni Leszka Partyńskiego nie zaliczą początku wiosny do udanej. Lechici przegrali czwarty mecz z rzędu i nie zdołali jeszcze nawet strzelić ani jednego gola.

Podopieczni Leszka Partyńskiego nie zaliczą początku wiosny do udanej.

Lechici przegrali czwarty mecz z rzędu i nie zdołali jeszcze nawet strzelić ani jednego gola. Wczoraj poznaniacy ulegli Zdrojowi Ciechocinek 0:2, a oba gole dla gospodarzy zdobył w pierwszej połowie Marcin Dettlaff.
Piłkarze Partyńskiego mieli sporo okazji do wyrównania, ale razili nieskutecznością. W doskonałych sytuacjach pudłowali Ibo Savaneh i Robert Hirsch, a na początku drugiej połowy piłka po strzale Mirosława Golińskiego z rzutu wolnego trafiła w słupek.