Ferie w Kinie Rialto: 13 – 28 lutego 2015

Artykuł sponsorowany
Jak co roku kino Rialto zaprasza wszystkich najmłodszych widzów wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami, a także grupy półkolonijne do odwiedzenia kina Rialto w trakcie ferii zimowych. Na ekranie zagoszczą wtedy specjalnie zaproszeni animowani ulubieńcy: rezolutny BARANEK SHAUN, przyjaciółka DZWONECZKA - JELONKA, która przyfrunie do nas prosto z Nibylandii oraz nieobliczalne PINGWINY Z MADAGASKARU. Przed wybranymi seansami nasi animatorzy poprowadzą gry i zabawy oraz warsztaty dla dzieci. Szczegóły dotyczące godzin seansów i terminów warsztatów znajdziecie Państwo w cotygodniowym repertuarze w kinie, na stronie www.kinorialto.poznan.pl i we wszystkich mediach. Kino na Jeżycach czeka na Państwa z niecierpliwością, tym bardziej, że cena biletów jest bardzo atrakcyjna - normalne 15 zł, ulgowe: 13 zł.

Baranek Shaun – Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shuan, wykorzystując nieobecność gospodarza, postanawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta. Mała owca w wielki mieście.

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii - Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, zaprzyjaźnia się z ogromną bestią i sprowadza ją do Przystani Elfów. Nie wszystkim ten pomysł się podoba.

Pingwiny z Madagaskaru – tym razem popularni bohaterowie doczekali się pełnometrażowego filmu. Pingwiny łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr przeciwko czarnemu charakterowi, który chce zniszczyć świat.

www.kinorialto.poznan.pl

Dodaj ogłoszenie