Film z zadymy na stadionie - race na murawie, przestraszone dzieci, uciekający piłkarze [ZOBACZ]

Piotr Łuczak, KAS
Zobaczcie, jak wyglądało boisko przy Bułgarskiej sekundy przed zakończeniem spotkania. Zenon Kubiak
Zobaczcie film, który pokazuje co działo się na boisku tuż przed przerwaniem meczu. Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa skończył się przed czasem - decyzję o przerwaniu spotkania podjął sędzia. W drugiej połowie meczu, przy stanie 2:0 dla Legii z "Kotła" na murawę poleciały race.

Mecz skończył się w atmosferze skandalu - kilkadziesiąt minut po spotkaniu komisja ligi podjęła decyzję o walkowerze na korzyść Legii. Zobaczcie, jak wyglądało boisko przy Bułgarskiej sekundy przed zakończeniem spotkania.