Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Antykwariat Numizmatyczny "STARE MONETY"

  Antykwariat Numizmatyczny "STARE MONETY"

  adres:
  61-567 Poznań, ul. 28 czerwca 1956 r. 113/2a
  kom:
  601-738-532
  e-mail:
  www:
  http://www.staremonety.com
  Zobacz na mapie

  SKUP MONET KOLEKCJONERSKICH
  Numizmatyka to nasze hobby - interesują nas wszystkie monety.
  Nasz Antykwariat Numizmatyczny w Poznaniu istnieje od 2011 r. Jego powstanie jest efektem ponad 30-letniej pasji związanej ze zbieraniem monet. Prowadzimy skup monet złotych, srebrnych i innych.
  Od początku lat 90. towarzyszy nam pasja związana z monetami kolekcjonerskimi, poszukiwaniem unikatowych pozycji, poznawania ich historii, a także kultywowaniem prawdziwej numizmatyki.
  W naszym Antykwariacie Numizmatycznym mogą Państwo sprawdzić, ile kosztują stare monety kolekcjonerskie. Przychodząc do nas, macie Państwo gwarancję, że podejdziemy profesjonalnie do wyceny monet.
  Cieszymy się doskonałą renomą wśród osób zainteresowanych numizmatyką. W stałej ofercie posiadamy stare monety średniowieczne oraz z czasów współczesnych z całego świata. Najlepsza numizmatyka Poznań to my!
  Kupujemy pojedyncze walory jak i całe zbiory.
  Oferujemy bezpłatne, profesjonalne doradztwo oraz wycenę.

  SKUP STAROCI - POZNAŃ
  Interesują nas również inne „starocie”, w tym zbiory pocztówek, banknotów, monet zastępczych, medali, odznaczeń, medalików, krzyżyków, starych sztućców, plater, sreber, szabel, bagnetów, guzików i innych staroci.
  Wszelkie opłaty skarbowe wynikające ze sprzedaży realizuje nasza firma Antykwariat Numizmatyczny \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Stare Monety\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Poznań.
  Płacimy gotówką.

  Jesteś w posiadaniu starych monet? Znalazłeś skarb? Może odziedziczyłeś spadek po przodkach..? Nie wiesz ile to wszystko jest warte?

  Zapraszamy do współpracy.

  Skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób.
  Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00
  Możliwy dojazd do klienta!

  Kolekcjoner kupi stare monety, SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!!!!! To nasze motto
  Słowa kluczowe:
  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 13.00-18.00