Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Compet Auto Moto Centrum

  Compet Auto Moto Centrum

  adres:
  61-312 Poznań, Ostrowska 328
  tel:
  22 506 61 50
  e-mail:
  www:
  http://www.compet.pl
  Zobacz na mapie

  Firma Auto Moto Centrum powstała w 2014 roku, a od 2017 r. należy do sieci certyfikowanych serwisów blacharsko-lakierniczych – Compet. Jesteśmy jednym z wiodących serwisów wyspecjalizowanych w kompleksowych naprawach powypadkowych w Poznaniu. Do dyspozycji Klientów oddajemy nowoczesne centrum napraw blacharsko-lakierniczych o standardzie ASO. Miesięcznie naprawiamy ponad 200 samochód, co czyni nas zdecydowanym liderem w rejonie Poznania.
  Compet AUTO MOTO CENTRUM świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC. Naszym Klientom zapewniamy m.in.: pomoc drogową 24/7 (holowanie, laweta), pojazd zastępczy na czas naprawy, naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie i bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  Potwierdzeniem naszych usług jest otrzymany certyfikat TÜV Rheinland Polska, który świadczy o wysokiej jakości usług, technologii, systemów zarządzania i wykwalifikowanego personelu.
  Szukasz dobrego blacharza? A może lakiernika? Compet AUTO MOTO CENTRUM to lider w likwidacji szkód komunikacyjnych w rejonie Poznania.
  Autoryzacja Compet to gwarancja najwyższej jakości napraw i obsługi Klienta!

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 7:00 -18:00
  sobota: 8:00 -14:00