Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Hotel Safir

  Hotel Safir

  adres:
  60-171 Poznań, ul. Żmigrodzka 41/49
  tel:
  +48 61 867 37 11
  fax:
  (61) 867-83-36
  e-mail:
  www:
  http://www.hotelsafir.pl
  Zobacz na mapie
  Mówimy po angielsku Dojazd komunikacją miejską Ułatwienia dla niepełnosprawnych Parking W pobliżu lotniska

  Nowoczesny Hotel Safir w Poznaniu!
  To komfortowy obiekt w standardzie trzygwiazdkowym. Zlokalizowany w dzielnicy Grunwald w odległości 5 km od centrum Poznania, Międzynarodowych Targów Poznańskich, Lotniska Ławica oraz dworca PKP i PKS. Niespełna 3 km od węzła autostrady A2 Poznań - Komorniki, w niedalekim sąsiedztwie stadionu miejskiego Klubu Lech Poznań i Lasku Marcelińskiego.

  Oferujemy: 32 komfortowo urządzone pokoje, pokój przystosowany dla osoby niepełnosprawnej, udogodnienia dla niepełnosprawnych, 60 miejsc noclegowych, restauracje, saune, winde, darmowy bezprzewodowy internet, klimatyzacje w każdym pokoju, ponad 600 metrów kwadratowych bazy szkoleniowej i konferencyjnej, pobyt dla dzieci do lat 6 – gratis,

  Konferencje: Dziewięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych na ponad 600 m2. to idealne przestrzenie do organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów i kursów. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań oraz posiadają bezprzewodowy dostęp do internetu (802.11 b/g/n/ac). Istnieje także możliwość podłączenia do symetrycznego łącza stałego o przepustowości do 30 Mb/s.

  Uroczystości rodzinne: bogata oferta dań przygotowanych przez Szefa Kuchni oraz życzliwość i profesjonalizm obsługi spełnią Państwa oczekiwania. Przyjęcia weselne od 135 zł / os, wigilie firmowe od 90 zł / os., Uroczystości rodzinne od 55 zł / os., stypy od 34 zł / os.

  Zapraszamy!!

  Miejsce które pokochasz! To nasze motto
  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane