Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  61-867 Poznań, Garbary 6
  tel:
  (61)649-44-27
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-poznan/
  Zobacz na mapie

  Jeżeli poszukują Państwo przedsiębiorstwa, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży perukarskiej, trudno o lepszy wybór niż Rokoko Hair Company. Jest to największa firma działająca w nadmienionej niszy w Polsce, która to zaskarbiła sobie ogromną wręcz przychylność konsumentów z uwagi na nieprzerwanie poszerzane portfolio wyśmienitej jakości produktów, jak również na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Warto także nadmienić, że Rokoko stawia przede wszystkim na personalizację przygotowywanych produktów, co oznacza, że osoba zainteresowana może samodzielnie określić długość, grubość, kolor oraz styl upięcia produktu bez konieczności ponoszenia dodatkowych wygórowanych kosztów z tego tytułu. Wszystkie te aspekty sprawiły, że firma Rokoko postrzegana jest jako lider w branży.
  Spektakularny sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym klientom, dzięki którym nasza działalność niemalże w mgnieniu oka rozrosła się z jednego salonu fryzjerskiego do sieci punktów sprzedaży, konserwacji i renowacji peruk oraz systemów uzupełnień. Odwiedzając jedną z naszych filii, będą Państwo mogli nabyć jeden z następujących typów produktów najwyższej jakości:
  • peruki naturalne,
  • peruki syntetyczne,
  • peruki systemowe,
  • produkty zagęszczające włosy,
  • systemy włosów Hair Again i Second Hair System,
  • preparaty znacznie przyspieszające porost włosów,
  • wysokiej jakości akcesoria,
  • modne turbany.

  Oddziały naszego przedsiębiorstwa mieszczą się w największych polskich miastach, a więc z całą pewnością nie będą Państwo mieli jakichkolwiek trudności z dotarciem do naszych ekspertów. W przypadku, gdyby chcieli Państwo zarezerwować wizytę na określony termin, mogą się Państwo skontaktować z przedstawicielami przedsiębiorstwa Rokoko telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.

  Zapraszamy wszystkie osoby zmagające się z problemami z łysieniem, przerzedzaniem się włosów lub też po przebytym zabiegu chemioterapii do wizyty w jednym z naszych oddziałów. Jesteśmy wręcz przekonani, że będziemy w stanie Państwu pomóc.
  Sklep Peruki Poznań
  ul. Garbary 6
  61-867 Poznań
  mail: poznan@rokoko.com.pl
  tel. 61 649 44 27

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane