GOŁUCHÓW ZNÓW WYGRAŁ - Dziubek był na kursie

EMKA
Wynik meczu w Gołuchowie ustalił Bartłomiej Kukuła. - Fot. M. Kurzajczyk
LKS Gołuchów przystępował do meczu z Koroną Piaski bez najlepszego gracza, Grzegorza Dziubka, który tego akurat dnia uczył się trenerki na kursie. A gospodarze pokazali, że potrafią wygrywać nawet bez swojego lidera.

Jednak w pierwszej połowie zdecydowaną przewagę miała Korona, która strzelała dużo, ale niecelnie. Dopiero w 45. minucie w zamieszaniu pod bramką gospodarzy na listę strzelców wpisał się 18-letni Andrzej Bonawenturczyk. Chwilę potem powinno być 0:2, ale Marcin Żółtek kapitalnie obronił strzał Naskręta. Na początku drugiej połowy Żółtek wygrał pojedynek z Kozakiem i dał sygnał LKS-owi do ataku. W 56 .minucie powinno być 1:1, ale strzał Krzysztofa Banasiaka z rzutu karnego obronił bramkarz Korony. Wreszcie 15 minut przed końcem Grzegorz Kuś zdecydował się na strzał z 30 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki, bramkarza i wpadła do siatki. W końcówce Tomasz Ogrodniczak zakończył solowy rajd dobrym podaniem do Bartłomieja Kukuły, który zapewnił gospodarzom trzy punkty.