17 stycznia oraz 29 lutego znani i lubiani aktorzy wystąpią w dwóch budzących salwy śmiechu spektaklach.

Farsa „Cud” już od dwóch lat bije rekordy oglądalności w całej Polsce. A „Akt równoległy” to bardzo świeża propozycja, która premierę miała zaledwie dwa miesiące temu.

Sztukę „CUD” z udziałem Bogdana Kalusa, Beaty Olgi Kowalskiej, Magdaleny Wróbel, Maciej Radela i Władysława Grzywny, można zobaczyć 17 stycznia. Aktorzy zagrają aż dwa razy dla poznańskiej publiczności. Pierwszy spektakl wystartuje o godz., 18.00, a drugi o godz. 20.45. „CUD” to komiczna zabawa w zgadywankę kto jest kim. A wszystko zaczyna się od przymusowego pobytu Hubertusa Nowaka w małym hiszpańskim miasteczku. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami może człowieka wyprowadzić z równowagi. Ale… to nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń, które tego dnia spadną na głowę producenta desek sedesowych… Czeka go jeszcze noc pełna… cudów! Perypetie głównego bohatera z pewnością rozbawią publiczność do łez. Ale i widzów również czeka przemiana. Poznańska widownia przeobrazi się w hiszpańską i każdy kto na niej zasiądzie, poczuje się jak aktor grający w tym przedstawieniu. Uwaga! Dla jednego z widzów przygotowano jedną z głównych ról!!!

Natomiast 29 lutego o godz. 17.00 w dynamicznej komedii „Akt równoległy”, w reżyserii Olafa Lubaszenki zagrają młodzi, zdolni aktorzy. Na scenie pojawią się m.in.: Kazik Mazur - znany z serialu „Na wspólnej” oraz zwycięzca 11. Edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”, Kamila Kamińska, obecnie grająca w serialu TVN „Zakochani po uszy”, Krzysztof Chodorowski z „Na Wspólnej”, czy Joanna Balasz, która pojawiła się w „Odwróconych. Ojcowie i córki”. Młodym aktorom towarzyszyć będzie w sztuce Olaf Lubaszenko. O czym opowiada spektakl? Bohaterowie sztuki wpadają na perfekcyjny pomysł spędzenia pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny. Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy.
Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie…
A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa gra? Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na „słodkie kłamstewka”? Przekonajcie się Państwo sami!

„CUD” - 17 stycznia, o godz. 18.00 i 20.45
„AKT RÓWNLOEGŁY” 29 lutego o godz. 17.00.
KINO APOLLO, ul. Ratajczaka 18, Poznań

Bilety online: www.teatrcapitol.pl/wyjazdy, Kupbilecik, Biletyna, eBilet.
Stacjonarny punkt sprzedaży: Centrum Informacji Kulturalnej ul.Ratajczaka 44, Poznań
Telefon: +48 733 777 840

Czytaj także