HOKEIŚCI GRUNWALDU LIDEREM PO RUNDZIE JESIENNEJ - Szczyt na remis

Jacek PAŁUBA
Groźna akcja pod bramką Grunwaldu. Mecz Pocztowca z wojskowymi zakończył się remisem 2:2. - Fot. W. Wylegalski
Podziałem punktów zakończył się derbowy pojedynek dwóch najlepszych drużyn kraju – Pocztowca i Grunwaldu. Wojskowi pozostali liderem ligowej tabeli. Wczorajszy pojedynek stał na dobrym poziomie.

Wczorajszy pojedynek stał na dobrym poziomie. Zespoły stworzyły ciekawe widowisko, podczas którego nie zabrakło wielu interesujących akcji ofensywnych, sytuacji podbramkowych i udanych interwencji bramkarskich. Nieco lepiej od początku czuli się wojskowi i szybko wypracowali dwa krótkie rogi. Po drugim z nich w 12 minucie, do siatki trafił Tomasz Dutkiewicz. Pocztowcy po dwudziestu minutach uporządkowali grę i coraz odważniej atakowali rywali. W 27 min po strzale Dariusza Małeckiego, Krzysztof Rachwalski zmienił lot piłki, która wpadła do bramki Grunwaldu. Do przerwy 1:1.