HOKEJOWE STATUS QUO - Wojskowi biją rywali

Jacek PAŁUBA
Marcin Strykowski (z prawej) i Mariusz Danelski (z lewej) zdobyli razem pięć goli, a Grunwald rozgromił akademików 13:1. - Fot. A. Szozda
Wicemistrzowie Polski, hokeiści poznańskiego Grunwaldu, nie dali szans ekipie AZS AWF i wygrali aż 13:1. Wojskowi dominowali w tym spotkaniu zdecydowanie i rozbili akademików.

Wicemistrzowie Polski, hokeiści poznańskiego Grunwaldu, nie dali szans ekipie AZS AWF i wygrali aż 13:1.

Wojskowi dominowali w tym spotkaniu zdecydowanie i rozbili akademików. Już do przerwy zdobyli siedem goli, a po przerwie dołożyli kolejnych sześć. Tym razem najskuteczniejszy był Tomasz Choczaj, który cztery razy trafił do siatki rywala.
Z kolei laskarze Pocztowca wygrali dwa mecze ligowe w Gnieźnie. Najpierw pokonali Start 5:0 (2:0), a wczoraj zwyciężyli Pomorzanina Toruń 6:2 (3:2). W pojedynku ze Startem podopieczni trenera Zbigniewa Rachwalskiego wypracowali wiele sytuacji podbramkowych, jednak byli nieskuteczni.