I liga - Arka Gdynia - Warta Poznań 2:0. Nieudana inauguracja Zielonych [ZDJĘCIA]

RED
Piłkarze Warty Poznań rozpoczęli nowy sezon I ligi od porażki w Gdyni. Podopieczni Czesława Owczarka przegrali z Arką 0:2.

W 58. minucie Szwoch wpadł w pole karne, minął jednego obrońcę i podał piłkę wzdłuż bramki. Samobójczego gola wślizgiem strzelił Bartczak.

W 80. minucie na boisko wszedł debiutujący w zespole Arki Brazylijczyk Marcus Vinicius. Dwie minuty później mógł już się cieszyć ze zdobytej bramki. Po dośrodkowaniu Pruchnika strzałem głową Brazylijczyk pokonał Radlińskiego.

Arka Gdynia - Warta Poznań 2:0 (0:0)