Wybierz region

Wybierz miasto

  Arena Tour 2018

  Klub u Bazyla
  Poznań, ul. Norwida C. K./18A, +48 50 146 89 71

  20:00 Środa, 16 maja

  Miłośnikow prog-rocka czekają dwa niezwykłe koncerty – zespoł Arena powraca do Polski! Muzycy będą promować swoje nowe wydawnictwo „Double Vision” oraz celebrować 20 rocznicę wydania przełomowego albumu „The Visitor”, ktory w trakcie koncertu wybrzmi w całości. Zespoł zaprezentuje swoje show dwukrotnie: 15 maja 2018 roku w warszawskiej Proximie oraz 16 maja 2018 roku w klubie U Bazyla w Poznaniu.
  Support: Art of Illusion

  Arena powstała w 1995 roku jako projekt założony przez Clive’a Nolana z Pendragon i Micka Pointera, będącego członkiem oryginalnego składu Marillion. Zespoł zaskarbił sobie wierne grono fanow dzięki innowacyjnym albumom, między innymi „The Cry” oraz „The Visitor”, a także atmosferze panującej podczas koncertow. Album „The Visitor”, wydany w 1998 roku, spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem, obecnie w dalszym ciągu pojawia się w rankingach na najlepszy krążek zespołu, a XX rocznica jego ukazania się stanowi doskonałą okazję do odbycia jubileuszowej trasy. Płyta łączy w sobie mroczne teksty i intrygującą melodykę. Do najbardziej wyrożniających się utworow z „The Visitor” należą „A Crack In The Ice” i „The Hanging Tree”.

  „Double Vision” to nowy krążek zespołu, ktorego premiera będzie miała miejsce w 2018 roku.

  Arena od zawsze darzyła polskich fanow wyjątkowym uwielbieniem, znaczna liczba koncertowych wydawnictw zespołu została zarejestrowana właśnie w naszym kraju.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ